Business Partners Club to kompleksowe świadczenie usług dla rodzin i firm. Stworzyliśmy system oparty o wiedzę i doświadczenie specjalistów, dla których Twoje dobro jest najważniejsze.

BPC Nieruchomości to jeden z działów, którego specjaliści wiedzą o nieruchomościach wszystko.

Dlaczego warto sprzedaż domu powierzyć specjaliście?

Odpowiedź na to pytanie można zawrzeć w dwóch słowach: czas i pieniądze, a dokładniej oszczędność czasu i pieniędzy. Profesjonalista w obrocie nieruchomościami zna rynek, na którym działa, współpracuje z innymi agentami, przez co poszerza swoje możliwości i realnie zwiększa szansę na szybką transakcję. Znajomość rynku pozwala na odpowiednie ustawienie ceny oferty. Tutaj paradoksalnie zbyt wysoka cena to strata czasu, obniżenie atrakcyjności oferty, wybór złej grupy docelowej i w końcu zniechęcenie.

Kompetentny pośrednik działa zgodnie z prawem, w oparciu o jasno sprecyzowaną umowę oraz współpracuje z najlepszymi notariuszami w regionie, co gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzenia transakcji.

Profesjonalista ciągle poszerza swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianych zagadnień rynku nieruchomości i śledzi na bieżąco zmiany w prawie. Zespół takich profesjonalistów budujemy w Business Partnerss Club.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!